Firma noastra de pe Platforma Incontro - Calea Sagului angajeaza Operator CNC.

Cerinte:

Absolvent de liceu scoala profesionala tehnica;
Experienta relevanta de minim 2 ani ca operator utilaje cu comanda numerica;
Seriozitate, spirit de echipa, capacitate de comunicare;
Capacitate de intelegere a desenelor tehnice;
Capacitate de ajustare a programelor atunci cand este necesar;
Cunostinte legate de freze si utilizarea acestora pe diferite materiale.

Responsabilitati:

Operare CNC 5 axe;
Indeplineste toti pasii necesari specifici de la setare masina la "pus pe masa";
Asigura functionarea si intretinerea optima a masinii;
Gestioneaza frezele (comanda, ascutire);
Seriozitate, organizare, inclinatie tehnica, capacitate de adaptare la situatii neprevazute aparute in producție.

Beneficii:
oferim transport pe raza Timisoara
programul se desfasoara in 2 schimburi
oferim tichete de masa de 35 lei zi lucrata
bonus de prezenta
bonus de productivitate si bonus de performanta
prime de sarbatori

Pentru detalii, va rugam sa ne contactati!

Operator CNC / Operator CNC
Vacancies
2