Full Job Description

Pentru firma noastra de pe Platforma Incontro Calea Sagului, cautam un coleg nou care sa ni se alature in Sectia de Metale si Tamplarie, pe pozitie de Operator aplicare cant.

Cerintele postului:

Studii medii in domeniul tehnic;
Experienta in sectii de productie cu profil mecanic tehnic;
Cunostinte desen tehnic;
Atentie la detalii;
Spirit de echipa;
Operativitate in executarea lucrarilor.

Responsabilitati principale:

Raspunde de executarea corecta si in timp a activitatilor de taiere si cantuire a marfurilor respectand procedurile interne;
Raspunde de asigurarea functionarii continue si optimizate a masinilor de debitare si cantuire;
Este responsabil pentru utilajele din dotare din punct de vedere siguranta, integritate, curatenie, buna functionare;
Verificarea, masurarea reperelor in diferite faze de executie;
Verificarea produsului final;

Beneficii:
oferim transport pe raza Timisoara
programul se desfasoara in 2 schimburi
oferim tichete de masa de 35 lei zi lucrata
bonus de prezenta
bonus de productivitate si bonus de performanta
prime de sarbatori

Pentru detalii, va rugam sa ne contactati!

production line operator(unqualified workers)
Full-time
Vacancies
1