Firma noastra de pe Platforma Incontro - Calea Sagului angajeaza asamblori si ambalatori mobilier.

Cerinte:
Experienta relevanta de minim 3 ani pe un post similar;
Aptitudini tehnice si experienta in activitatea de montaj mobilier comercial;
Cunostinte in privinta citirii si intelegerii a desenelor si schitelor tehnice;
Initiativa, atentie deosebita la detalii, capacitatea de lucru in echipa;
Harnic, indemanatic, serios;

Responsabilități:
Realizeaza decorarea si montarea materialelor publicitare, a reclamelor conform planurilor si schitelor tehnice.
Executa lucrari specifice de montaj subansamble, rafturi, mese, alte lucrari repartizate.
Utilizeaza, conduc: masini, utilaje, SDV-uri pentru decorarea si montarea materialelor conform panurilor si schitelor tehnice.
Asambleaza partile componente ale produselor finite, conform specificatiilor stabilite si proceselor tehnologice de fabricatie.

Beneficii:
oferim transport pe raza Timisoara
programul se desfasoara in 2 schimburi
oferim tichete de masa de 35 lei zi lucrata
bonus de prezenta
bonus de productivitate si bonus de performanta
prime de sarbatori

Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati!

furniture joiner / tâmplar mobilă
Vacancies
3