În viziunea noastră, candidatul ideal posedă următoarele capacități / abilități:

Capacitatea de a folosi propria inițiativă și o atenție ︇︍︇︉︍︈︇︆︂︆︄︃︁︁︎︌︈︂︇︍︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎sporită la detalii;

Gândire bazată pe logică;

Rezistență la sarcini repetitive, efort fizic;

Flexibilitate și adaptare la schimbare;

Capacitatea de a opera pe calculator și de a folosi instrumente electronice;

Studii medii.

Responsabilități:

Desfăşoară activităţi de recepție calitativă / cantitativă și depozitare a produselor;

Verifică produsele conform documentelor primite de la ︁︀︂︃︃︈︃︀departamentul recepție marfă;

Manipulează produsele cu grijă și le depozitează pe rafturi / paleți, pe categorii conform cerințelor sistemului SCHAFER;

Pregătește marfa pentru clienți, conform comenzilor intrate în sistemul de distribuție SCHAFER;

Pentru situațiile în care se impune, întocmește facturi și avize.

Beneficii:

Instruire specifică postului la angajare;

Salariu motivant;

Bonusuri în raport cu performanțele;

Tichete de masă;

Carduri cadou cu diferite ocazii;

Posibilitate de promovare și dezvoltare profesională;

Apartenența la o echipă tânără și dinamică de profesioniști.

Aplică acum și oferă-ți șansa unui loc de muncă sigur, unde performanța aduce un plus de valoare și în portofelul tău!

unskilled worker / warehouse worker / muncitor necalificat / lucrator depozit
Vacancies
1