Full Job Description

Brutaria Frontera angajeaza gestionar depozit.

Candidatul ideal:

Atitudine etica fata de munca, integritate;

Initiativa, capacitate de rezolvare a problemelor, capabil de lucru in echipa;

Studii medii (cu diploma de bacalaureat);

Bune abilitati aritmetice ;

Capacitate de analiza si asimilare rapida;

Capacitate de a planificare, organizare si administrare a propriei activitati si a echipei, de a lua decizii rapide si eficiente;

Abilitati de utilizare PC, cunostinte temeinice Microsoft Office (Excel, Outlook, Word);

Cunostinte operare aplicatie ERP - constituie un avantaj;

Experienta minim 1 an in activitati de gestiune;

Experienta in pozitii de management constituie un avantaj;

Disponibilitate program de lucru de noapte 18:00-06:00

Descrierea jobului:

Responsabilitati:

Organizarea activitatilor in depozitul de produs finit pe timp de noapte;

Gestionare stocuri produs finit si ambalaje;

Raspunde de acuratetea livrarilor efectuate;

Implementare proiecte de imbunatatire in curs;

Asigurarea disciplinei si curateniei

Trimiteti CV-urile dvs. pe adresa de email sau sunati la nr-ul din anunt pentru mai multe detalii.

accountant
Full-time
2,800 RON  -  3,500 RON (per month)
Vacancies
2