Full Job Description

Restaurant a la carte cautam bucatar pentru zona rece. Oferim salarii intre 3000-4000 ron si 2300 - 3000 RON plus bonuri de masa de 600 ron detalii la numarul de telefon.

Restaurant a la carte cautam persoane pasionate de arta culinara si care sa se alature echipei noastre in bucataria noastra de exceptie. Daca sunteti dornici sa va alaturati unei echipe de profesionisti in bucatarie si va place sa lucrati intr-un mediu dinamic, suntem interesati sa va cunoastem mai bine.

Pozitii disponibile:

Bucatar zona rece:

Experienta in bucatarie este un avantaj, dar nu este obligatorie.

Dorinta de a invata si a dezvolta abilitati culinare.

Abilitatea de a lucra in echipa.

Responsabilitati: asistenta bucatarului principal, pregatirea ingredientelor, mentinerea curateniei in bucatarie.

Spalator vase (persoana pentru curatenie in bucatarie):

Responsabilitate si atentie la detalii in mentinerea curateniei in bucatarie.

Organizare si eficienta in spalarea si depozitarea ustensilelor de bucatarie.

Responsabilitati: spalarea vaselor, mentinerea bucatariei curate si ordonate.

Beneficii:

Mediu de lucru placut si dinamic.

Posibilitatea de a invata si de a evolua in domeniul culinar.

Bonuri de masa de 600 lei

Salarizare competitiva.

Bucatar zona rece 3000 4000 ron net

Spalator vase 2300 - 3000 RON NET

Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa dedicata pasiunii pentru mancare.

Daca sunteti interesat/a sa faceti parte din echipa noastra, va rugam sa ne trimiteti CV-ul dumneavoastra.

Va multumim pentru interesul manifestat si asteptam cu nerabdare sa va cunoastem!

chef
Full-time
Vacancies
2