Full Job Description

Suntem in cautarea de un manipulant marfa depozit pentru o importanta companie distribuitoare de echipamente IT. Locatie: Popesti Leordeni.

Cerinte:
Persoana organizata si disciplinata;
Seriozitate, responsabilitate si implicare;
Bune abilitati de comunicare;
Cunostinte de baza operare PC.
Responsabilitati Realizari

Receptia corecta a marfurilor;
Asigura eliberarea produselor din stoc numai pe baza de documente si intocmeste certificatele de garantie;
Ambaleaza si securizeaza marfa in vederea livrarii pentru transportul in provincie (raspunde de acuratetea adreselor postate pe colete);
Intocmeste borderoul pentru transport;
Completeaza pe calculator si printeaza documentele de transport pentru coletele care urmeaza a fi livrate;
Presteaza orice alta activitate care are legatura cu depozitarea, manipularea si gestionarea marfurilor.
Beneficii

Bonus de performanta
Decontarea transportului
Tichete de masa

Merchandise handler / Manipulant mărfuri
Full-time
Vacancies
1