Candidatul ideal ar trebui sa aibă minim 2 ani experiență în vânzări de teren (ofertare persoane juridice) și să indeplinească urmatoarele condiții elementare:
- studii medii;
- abilități dе comunicare relaționare și negociere;
- experiență în vânzări (dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții);
- orientare către client și rezultate;
- permis dе conducere categoria B;
- disponibilitate dе deplasare în teren, pe raza a 1-2 județe (ofertare persoane juridice)

Te întrebi care vor fi responsabilitățile?
- te deplasezi în teren, la potențialii clienți din zona alocată, cu scopul de a promova și vinde produsele compаniei (ofertare persoane juridice/ magazine și depozite de materiale de construcții/ revânzători);
- încasezi facturile emise la termenele stabilite;
- te implici în indeplinirea targetelor cantitative și calitative de vânzări din zona alocată;
- atragi clienți noi în portofoliu și te ocupi de îmbunătățirea relației cu toți clienții.

Seller / Vanzator
Vacancies
21