Full Job Description

SC FORTZA .RO specializată în construcții structuri fotovoltaice, cu sediul in Mediaș caută:

ȘEF ECHIPĂ pentru echipa de montatori panouri fotovoltaice

Candidatul ideal:

Suntem in cautarea unei persoane pasionate si bine pregatite

- Sa ai cunostinte complete despre montaj panouri fotovoltaice-experinte minim 2 ani;

- Electrician in domeniul electric | energetic | automatizari industriale
- Detinerea unei atestari emise de ANRE constituie un avantaj
- Carnet de conducere categoria B -obligatoriu
- Abilitati dezvoltate de lucru in echipa

- Sa fie dispun la deplasari.

Responsabilitati:

  -Sa realizeze legaturilor electrice intre panouri fotovoltaice, invertori, cutii distributie, tablou general

- Confectionarea traseelor de cabluri (paturi de cablu, scari de cablu, tevi de protectie), pozare aparent sau ingropat

- Montaj invertor;

- Realizarea instalatiilor in amplasament;

- Sa stie sa analizeze informatiile si obtinerea tuturor datelor necesare pentru realizarea lucrarilor in conditii optime tehnice si calitative;

- Identificarea locurilor de montaj pentru echipamente in conformitate cu planurile de executie;

- Alegerea solutiilor optime pentru lucrari si coordonarea cu seful lucrarii.

Ce oferim:

  • Se ofera salariu fix care pleaca de la 1500 euro net (plus diurna, cazare, transport cand se pleaca in deplasari)
Fitting subassemblies / Montator subansamble
Full-time
1,500 EUR (per month)
Vacancies
1