Full Job Description

5 O'Clock Tea Shop este un lanț 100% românesc de magazine de ceai, cu o prezență omnichannel puternică.

Suntem în căutarea unui Consilier de Vânzări pasionat și prietenos, care să ajute clienții noștri să descopere ceaiurile noastre de înaltă calitate și să ofere o experiență de cumpărare excepțională. Dacă ești dedicat, ai abilități excelente de comunicare și îți dorești să lucrezi într-un mediu cald și prietenos, te așteptăm să te alături echipei noastre!

Candidatul Ideal este:

Amabil și orientat către client;

Energic, responsabil și organizat;

Disponibil să lucreze în ture și în weekend;

Dornic să învețe și să se dezvolte profesional.

Responsabilități:

Prezintă și vinde produsele noastre clienților într-un mod atrăgător și informativ;

Înțelege nevoile clienților și oferă recomandări personalizate;

Menține magazinul curat, organizat și cu stocuri optimizate;

Respectă toate procedurile noastre, așa cum sunt descrise în manualul de proceduri;

Rapoartează zilnic conform procedurilor;

Prepară băuturile to go;

Realizează sampling cu ceai pentru a oferi clienților posibilitatea de a degusta produsele noastre

Beneficii:

Salariu fix;

Bonusuri de performanță;

Training și cursuri de vânzări;

Produse gratuite zilnic;

Discount pentru toate produsele achiziționate din magazin;

Certificări și atestate;

Zile libere pentru situații personale;

Posibilități de avansare în cadrul companiei;

Mediu de lucru prietenos.

Te așteptăm să faci parte dintr-o echipă pasionată și să contribui la oferirea unei experiențe de cumpărare excepționale, alături de echipa 5 O'Clock Tea!

Commercial worker / Lucrator comercial
Full-time
2,600 RON  -  3,200 RON (per month)
Vacancies
2