Full Job Description

Candidatul Ideal

Cautam o persoana cu caracter integru,ferm;
Noul nostru coleg ar trebui sa aiba urmatoarele insusiri de personalitate : seriozitate/responsabilitate, loialitate, hotarare, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva, sa aiba calitati psihice necesare (spirit de observatie, de organizare, rabdare,viteza de reactie, capacitate de orientare in spatiu, capacitate de comunicare);

Descrierea jobului

- Stabileşte şi menţine şi dezvoltă relaţii bune cu instituţiile statului şi furnizori;
- Stabileşte şi menţine relaţii de bună ︈︆︁︂︂︈︂︈︃colaborare cu clienţii societatii;
- Identifica furnizorii de produse si servicii si negociază cu aceştia condiţiile de achiziţie;
- Actualizează baze de date cu adrese şi solicitări venite în societate pentru a realiza un bun management al comunicării;
- Răspunde la adresele şi solicitările primite din partea clienţilor;
- Oferă informaţii în limita responsabilităţii şi consiliază clienţii privind problemele pe care le au.
- Execută activităţi de completare formulare diverse.
- Centralizează şi pregăteşte listele de investiţii-dotări independente şi memoriile justificative ale acestora şi le transmite către superiorilor;
- Întocmeşte sau completează rapoarte, înregistrări pentru informaţii diverse;
- Îndosariază documentele cu care lucrează şi supervizează arhivarea lor;
- Participă în activităţi de realizare cereri finanţare/ implementare a proiectelor.
- Asigura păstrarea confidenţialităţii informaţiilor şi a documentelor legate de firmă.
- Utilizarea resurselor existente exclusiv în interesul firmei.
- Respectă prevederile normativelor interne şi procedurile de lucru privitoare la postul său.
- Adoptă permanent un comportament în măsură să promoveze imaginea şi interesele firmei.
- Se implică în vederea soluţionării situaţiilor de criză care afectează firma.

Descrierea companiei

Oferim:
Contract de muncă pe perioadă nedeterminată cu perioadă de probă;
Posibilitate de dezvoltare profesională;
Bonuri de masă;
Salariu competitiv;
Decontare transport (celor care nu sunt din Câmpina);

administrative assistant
Vacancies
1