GCleaning este în căutarea unei persoane serioase și dinamice, cu experientă în calcatul profesional cu stație de călcat, pentru a se alătura echipei noastre ca Asistent de Spălătorie.

Candidatul ideal:

  • va fi responsabil de calcatul meticulos al hainelor cu ajutorul stației de călcat, asigurându-se că acestea sunt perfect întinse și finisate;
  • va contribui și la alte aspecte ale procesului de spălare și curățare a hainelor.

Responsabilități principale:

  • Operarea și întreținerea statiei de călcat pentru a se asigura că hainele sunt perfect calcate.
  • Tratarea hainelor și a petelor în mod eficient și delicat, utilizând tehnici și produse adecvate.
  •  Încărcarea, descărcarea și operarea mașinilor de spălat în conformitate cu instrucțiunile de lucru.
  • Preluarea comenzilor de la clienți și oferirea unui serviciu prompt și profesionist.
  • Menținerea curățeniei și a ordinii în spațiul de lucru și în zona de recepție.
  • Colaborarea eficientă cu echipa pentru a asigura un flux de lucru fluid și o experiență plăcută pentru clienți.

Cerințe:

  • Experiență anterioară într-un mediu similar.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu aglomerat și de a gestiona sarcini multiple simultan.
  • Atitudine pozitivă, abilități bune de comunicare și orientare către clienți.
  • Abilitatea de a lucra în echipă și de a respecta standardele de calitate și siguranță.
  • Dacă sunteți o persoană entuziastă, cu o pasiune pentru calcarea hainelor la perfecție și dornică să se alăture unui mediu dinamic, vă invităm să aplicați pentru acest post.
Commercial worker / Lucrator comercial
Vacancies
3