Atelier personalizări textile angajează operator presă termică.

Căutăm o persoană energică, creativă, foarte bine organizată, cu putere de muncă, atentă la detalii, cu o atitudine proactivă.

Responsabilități:
Operarea și monitorizarea presei termice conform instrucțiunilor
Asigurarea calității produselor finite
Întreținerea și curățarea echipamentului
Respectarea normelor de siguranță și a regulilor de lucru
Colaborarea cu echipa pentru atingerea obiectivelor stabilite

Cerințe:
Experiență anterioară în operarea mașinilor industriale (experiența cu prese termice reprezintă un avantaj)
Abilități bune de comunicare și spirit de echipă
Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic
Atenție la detalii și orientare către calitate

Oferim pregatire si instructaj.
Program 8 ore ( ).
Salariu motivant, tichete de masa, decontare transport.
Zona Metro Berceni, Sector 4, Bucuresti

Unskilled worker (production operator) / Muncitor necalificat (operator productie)
Vacancies
1