La Compania DDD, căutăm să ne extindem echipa cu persoane dedicate, care împărtășesc valorile noastre fundamentale: integritate, respect, dezvoltare profesională și angajament pe termen lung. Dacă vrei să te alături unei echipe unde ești apreciat și respectat, unde mediul de lucru sănătos primează și unde patronul firmei pune pe primul loc bunăstarea angajaților, te invităm să aplici pentru poziția de Operator DDD.

Responsabilități:

Efectuarea serviciilor de dezinsecție, dezinfectare, deratizare în București și împrejurimi, cu posibilitate de deplasări în țară.

Deplasare la locațiile indicate și conducerea vehiculului companiei. Interacțiunea cu clienții pentru consiliere și soluții preventive.

Operarea echipamentelor specifice și utilizarea instrumentelor de bază pe calculator.

Cerințe:

Permis de conducere categoria B, cu minim 1 an experiență. Flexibilitate și disponibilitate pentru deplasări.

Abilități bune de comunicare și interacțiune cu clienții.

Capacitatea de a lucra independent și de a gestiona eficient sarcinile.

Experiența în domeniul DDD constituie un avantaj.

Oferim:

Salariu atractiv,

DE INCEPUT 3.500 (fara experiență) - 4.000 lei NET (cu experiență) (5.983 - 6.837 lei Brut).

+ Bonuri de masa: 30 lei/zi (aproximativ 630 lei/luna).

+ Ore suplimentare platite!

+ Ore de week-end (dupa caz) plătite suplimentar 150%

EXEMPLU 1): Pentru un operator cu permis și experiență, încă din prima lună ar putea avea: 4000 lei Net + 630 lei (bonuri de masa) + *MINIM* 400 lei (ore suplimentare ore weeknend) = peste 5.000 lei NET MINIM

EXEMPLU 2): Pentru un operator cu permis dar FARA experiență, încă din prima lună ar putea avea:

3500 lei Net + 630 lei (bonuri de masa) + *MINIM* 400 lei (ore suplimentare ore weeknend)

= peste 4.500 lei NET MINIM

În plus față de cele sus prezentate mai sunt și alte bonusuri interne, ce se vor prezenta la interviu, cu care un agent DDD cu experiență poate să depășească încă din prima lună 6.000 lei NET sau, un angajat nou fară experiență poate ajunge din prima luna la 5000 lei NET.

Mașina și telefon mobil furnizate de companie.

Diurna și cazare acoperite în timpul delegațiilor.

Colaborare pe termen lung și suport în dezvoltarea profesională și certificare în domeniul DDD - PLĂTIM NOI CURSURILE ȘI CERTIFICARILE

Salariul se va renegocia dupa primele 3 luni (după perioada de probă) în funcție de implicare, realizări și devotament.

Suntem dedicați creării unui mediu de lucru unde fiecare membru este valorizat și respectat, unde comunicarea sinceră și corectitudinea stau la baza succesului nostru comun.

Dorim să colaborăm cu persoane care caută nu doar un job, ci o carieră împlinitoare, într-un colectiv unit și un mediu de lucru pozitiv.

Daca valorile si obiectivele noastre rezonază cu tine, trimite-ne CV-ul tău și o scrisoare de intenție la adresa de e-mail din anunț, specificând în subiect "Aplicare AGENT DDD - București".

Vrem să te cunoastem și să te întâmpinăm în echipa noastră, unde fiecare zi este o oportunitate de a crește și de a contribui la un viitor mai bun.

Echipa Companiei DDD București așteaptă cu entuziasm să te cunoască și să iți ofere locul pe care l-ai căutat mereu: unde respectul, aprecierea și dezvoltarea profesională nu sunt doar promisiuni, ci realitatea de zi cu zi.

Mesajul Fondatorului: Cred în servicii D.D.D. corecte și de calitate, în transparență decizională și în parteneriate corecte. Cred în Compania DDD® și în puterea ei de a schimba piața serviciilor D.D.D. prin corectitudine, profesionalism, seriozitate, devotament și grijă față de client. Intr-o perioadă în care etica muncii și a prestărilor de servicii este interpretată în functie de viziunea fiecarui prestator, cred că ascultarea partenerului de afaceri, daruirea și profesionalismul au fost, sunt și vor fi factorii de succes ai unei afaceri. Cred că doar cu o echipa de oameni care împartașesc credințele mele putem duce mai departe viziunea Companiei DDD®. Voi continua, indiferent de situație, să selectez oameni care au caracter, cu o etică a muncii sanatoasă și care apreciază valorile Companiei DDD®. Voi colabora, indiferent de situație, cu oameni care au aceleași aspiratii ca și mine și îmi doresc ca toți partenerii de afaceri ai Companiei DDD® să aprecieze și să fie în asentimentul acestor valori.

Gabriel Munteanu - CEO Compania DDD

Cleaning agent / Agent curățenie clădiri și mijloace de transport
Full-time
4,000 RON  -  6,000 RON (per month)
Vacancies
3