Full Job Description

Cerințe:

·         Absolvent învățământ minim obligatoriu;

·         Certificat de calificare Vopsitor / Vopsitor industrial / Vopsitor auto;

·         Experiență profesională în vopsirea în câmp electrostatic de minim 1 an;

·         Îndemânare;

·         Atenție la detalii;

·         Control;

·         Independență și responsabilitate;

·         Viteză de lucru;

·         Condiție fizică bună;

·         Rezistență la rutină;

·         Orientare către rezultate;

·         Orientare către calitate:

Atribuții:

·         Pregătirea pieselor pentru vopsire;

·         Pregătirea cantității de pulbere vopsea necesară și încărcarea rezervorului;

·         Montarea și demontarea filtrelor din interiorul cabinei de vopsire în funcție de nuanța vopselii ce urmează a fi utilizată;

·         Vopsirea pieselor în câmp electrostatic conform instrucțiunilor de lucru primite;

·         Reglajul parametrilor pistoalelor de vopsit conform instrucțiunilor de lucru;

·         Încărcarea și descărcarea conveiorului cu piese;

·         Manipularea manuală/mecanizată a pieselor vopsite/celor ce urmează a fi vopsite în spațiile special amenajate;

·         Organizarea pieselor pe paleți, pe categorii, conform instrucțiunilor de lucru;

·         Etichetarea paleților cu piese conform instrucțiunilor de lucru;

·         Respectarea cerințelor de calitate;

·         Asigurarea și menținerea curățeniei în zona instalației de vopsire în câmp electrostatic.

Beneficii:

-       Pachet salarial motivant:

Salariu;

Tichete de masă în valoare de 30 lei/zi lucrată;

Bonus zi de naștere;

Prime de Paște și Crăciun;

Cadou de 1 iunie pentru copiii minori ai angajatului;

Cadou de 8 martie pentru angajate;

-Zile libere plătite pentru evenimente familiale deosebite sau alte situații;

-Posibilitatea decontării cheltuielilor de transport la și de la locul de muncă;

-       Oportunități de dezvoltare profesională;

-       Un mediu de lucru profesionist și colaborativ într-o companie aflată în plină dezvoltare;

-      Oferim instruire la locul de muncă;

Locație post: Brașov, str. Panselelor, nr. 9 (incinta Parcului Industrial Roman)

Dacă sunteți o persoană motivată și doriți să faceți parte dintr-o echipă dinamică, vă încurajăm să aplicați pentru această poziție.

Dacă profilul dumneavoastră se potrivește rolului, vă vom contacta pentru a stabili următorii pași în procesul de recrutare. În caz contrar, CV-ul dumneavostră va fi introdus în baza noastră de date pentru a vă putea contacta de îndată ce vom identifica o oportunitate care să vi se potrivească.

Mult succes!

Industrial painter / Vopsitor industrial
Full-time
4,000 RON  -  5,000 RON (per month)
Vacancies
2