Full Job Description

Cerințe:

·         Absolvent școală profesională;

·         Cunoștințe minime desen tehnic;

·         Îndemânare;

·         Atenție la detalii;

·         Control;

·         Independență și responsabilitate;

·         Viteză de lucru;

·         Condiție fizică bună;

·         Rezistență la rutină;

·         Orientare către rezultate;

·         Orientare către calitate:

Atribuții:

·           Operarea presei de îndoit tabla conform instrucțiunilor de lucru

·           Analizarea desenelor tehnice de execuție

·           Aprovizionarea locului de muncă cu semifabricate și SDV-uri

·           Verificarea calității semifabricatului executat (stare, aspect, dimensiuni etc.)

·           Manipularea și depozitarea pieselor finite în spațiile special amenajate

·           Completarea documentației specifice producției

·           Respectarea cerințelor de calitate

·           Asigurarea și menținerea curățeniei la locul de muncă.

Beneficii:

-       Pachet salarial motivant:

Salariu;

Tichete de masă în valoare de 30 lei/zi lucrată;

Bonus zi de naștere;

Prime de Paște și Crăciun;

Cadou de 1 iunie pentru copiii minori ai angajatului;

Cadou de 8 martie pentru angajate;

-Zile libere plătite pentru evenimente familiale deosebite sau alte situații;

-Posibilitatea decontării cheltuielilor de transport la și de la locul de muncă;

-       Oportunități de dezvoltare profesională;

-       Un mediu de lucru profesionist și colaborativ într-o companie aflată în plină dezvoltare;

-      Oferim instruire la locul de muncă;

Locație post: Brașov, str. Panselelor, nr. 9 (incinta Parcului Industrial Roman)

Dacă sunteți o persoană motivată și doriți să faceți parte dintr-o echipă dinamică, vă încurajăm să aplicați pentru această poziție.

Dacă profilul dumneavoastră se potrivește rolului, vă vom contacta pentru a stabili următorii pași în procesul de recrutare. În caz contrar, CV-ul dumneavostră va fi introdus în baza noastră de date pentru a vă putea contacta de îndată ce vom identifica o oportunitate care să vi se potrivească.

Mult succes!

CNC Operator / Operator la mașini-unelte cu comandă numerică
Vacancies
2