Full Job Description

Cerințe:

·       Studii medii tehnice finalizate profil electric/energetic;

·       Experiență profesională de minim 1 an în domeniul electric de joasă tensiune;

·       Competențe în domeniul electric;

·       Planificare și organizare;

·       Control;

·       Atenție la detalii;

·       Responsabilitate;

·       Colaborare;

·       Viteză de lucru;

·       Orientare către rezultate;

·       Orientare către calitate;

·       Orientare către eficiență și eficacitate;

Atribuții:

·         Montarea componentelor electrice în panourile de comandă, realizarea cablajelor și verificarea lor (montaj de aparataj, operații electrice de cablare, conexiuni etc.),

·         Realizarea instalațiilor electrice de iluminat în echipamentele produse,

·         Utilizarea instalațiilor electrice de joasă tensiune,

·         Întreținerea mașinilor, aparatelor și instalațiilor de joasă tensiune,

·         Respectarea cerințelor de calitate,

·         Asigurarea și menținerea curățeniei la locul de muncă.

Beneficii:

-       Pachet salarial motivant:

Salariu;

Tichete de masă în valoare de 30 lei/zi lucrată;

Bonus zi de naștere;

Prime de Paște și de Crăciun;

Cadou de 01 iunie pentru copiii minori ai angajaților;

Cadou de 08 martie pentru angajate;

-       Zile libere plătite pentru evenimente familiale deosebite sau alte situații;

-       Posibilitatea decontării cheltuielilor de transport la și de la locul de muncă.

-       Oportunități de dezvoltare profesională,

-       Un mediu de lucru profesionist și colaborativ într-o companie aflată în plină dezvoltare,

-       Oferim instruire la locul de muncă.

Locație post: Brașov, str. Panselelor, nr. 9 (incinta Parcului Industrial Roman)

Dacă sunteți o persoană motivată și doriți să faceți parte dintr-o echipă dinamică, vă încurajăm să aplicați pentru această poziție.

Dacă profilul dumneavoastră se potrivește rolului, vă vom contacta pentru a stabili următorii pași în procesul de recrutare. În caz contrar, CV-ul dumneavostră va fi introdus în baza noastră de date pentru a vă putea contacta de îndată ce vom identifica o oportunitate care să vi se potrivească.

Mult succes!

electrician
Vacancies
2