Full Job Description

Cerințe:

·      Absolvent școală profesională;

·      Cunoștințe minime de desen tehnic;

·      Îndemânare;

·      Atenție la detalii;

·      Responsabilitate;

·      Punctualitate;

·      Condiție fizică bună;

·      Viteză de lucru;

·      Rezistență la rutină;

·      Orientare către rezultate;

·      Orientare către calitate;

Atribuții:

·      Operarea utilajului de debitat tabla cu laser conform instrucțiunilor de lucru,

·      Analizarea desenelor tehnice de execuție,

·      Aprovizionarea locului de muncă cu SDV-uri,

·      Verificarea calității semifabricatului executat (stare, aspect, dimensiuni etc.),

·      Manipularea și depozitarea pieselor finite în spațiile special amenajate,

·      Completarea documentației specifice producției,·

.       Îndepărtarea resturilor de material de pe masa de încărcare/descărcare a utilajului și depozitarea acestora în containerele desemnate,

·      Respectarea cerințelor de calitate,

·      Asigurarea și menținerea curățeniei la locul de muncă.

Beneficii:

·       Pachet salarial motivant:

Salariu;

Tichete de masă în valoare de 30 lei/zi lucrată;

Bonus zi de naștere;

Prime de Paște și de Crăciun;

Cadou de 01 iunie pentru copiii minori ai angajaților;

Cadou de 08 martie pentru angajate;

-       Zile libere plătite pentru evenimente familiale deosebite sau alte situații;

-       Posibilitatea decontării cheltuielilor de transport la și de la locul de muncă.

·       Oportunități de dezvoltare profesională,

·       Un mediu de lucru profesionist și colaborativ într-o companie aflată în plină dezvoltare,

·       Oferim instruire la locul de muncă.

Locație post: Brașov, str. Panselelor, nr. 9 (incinta Parcului Industrial Roman)

Dacă sunteți o persoană motivată și doriți să faceți parte dintr-o echipă dinamică, vă încurajăm să aplicați pentru această poziție.

Dacă profilul dumneavoastră se potrivește rolului, vă vom contacta pentru a stabili următorii pași în procesul de recrutare. În caz contrar, CV-ul dumneavostră va fi introdus în baza noastră de date pentru a vă putea contacta de îndată ce vom identifica o oportunitate care să vi se potrivească.

Mult succes!

cutting machine operator
Vacancies
2