Full Job Description

Avem pozitii deschise in zona de productie automotive (CONTINENTAL PADUREA VERDE), muncitori necalificati operatori productie pentru Timisoara.

Se lucreaza in 3 schimburi, se ofera transport Timisoara + localitatile apropiate

CERINTE:

minim 8 clase finalizate,
persoane apte din punct de vedere medical, se lucreaza din picioare;

schimbul I: de la 06:45 - 15:15
                schimbul II: de la 14:45 - 23:15
                  schimbul III: de la 22:45 - 07:15

Responsabilitati:

Execută operațiunile de aprovizionare cu materiale în funcție de mașina pe care este alocat;
Verifică calitatea materialelor din procesul de producție;
Verifică și se asigură de respectarea standardelor privind calitatea în funcție de mașina pe care este alocat.

Se ofera:

Salariu in mana 3000 RON
tichete 40 lei,
spor noapte 25%,
spor ore suplimentare
spor zile sarbatori legale,
prime de performanta(1200 lei BRUT),
pachet relocare pentru persoanele din alte orase.
TRANSPORT

Unskilled worker (production operator) / Muncitor necalificat (operator productie)
Full-time
Vacancies
10