Inovalabel angajează operator utilaj finisare. Scopul general al postului il constituie finisarea produselor conform comenzilor.

Responsabilitatile operatorului utilaj finisare sunt:
Pregătește utilajul de finisare pentru executarea comenzilor
Execută reglajele necesare
Realizează finisarea produselor finite, conform comenzilor
Urmărește calitatea producției realizate
Raportează (completând formularele aferente) datele privind producția: consumuri de materii prime, timpi realizați
Realizează operații de întreținere a utilajului
Cerinte:
Experiență relevantă (minim un an) pe post de Operator mașini cu comandă numerică reprezintă un avantaj
Studii medii (minim 10 clase), preferabil scoală profesională în domeniul tehnic
Seriozitate
Dorința de a învăța
Aptitudini pentru lucrul în echipă
Atenție la detalii
Disponibilitate lucru în 2-3 schimburi

Oferim pachet salarial atractiv, tichete de masa, bonusuri de performanta, decontarea transportului, decontare de servicii de optica medicala.

Machine Operator / Operator Utilaje
Vacancies
2