Ne marim Echipa! Sud Rezidential cel mai mare promotor imobiliar din zona de sud a Capitalei este în căutarea unor femei dedicate și motivate să se alăture echipei noastre pentru a asigura curățenia și ordinea în locația noastră. Dacă aveți o atitudine pozitivă, experiență în domeniul curățeniei și vă place să lucrați într-un mediu dinamic, vă invităm să aplicați pentru poziția noastră.

Responsabilități:

- Curățarea și întreținerea birourilor, zonelor comune și a altor spații desemnate conform standardelor noastre;

- Folosirea corectă a echipamentelor de curățenie și a substanțelor chimice în conformitate cu instrucțiunile de siguranță;

- Respectarea strictă a programului de lucru și a termenelor stabilite pentru finalizarea sarcinilor de curățenie;

- Raportarea oricăror defecțiuni sau probleme tehnice legate de echipamentele de curățenie.

Cerințe:

- Experiență anterioară în domeniul curățeniei este un avantaj;

- Atitudine pozitivă și capacitate de lucru în echipă;

- Abilitatea de a urma instrucțiuni precise și de a lucra independent;

- Fiabilitate și punctualitate;

Beneficii:

- Salariu competitiv și beneficii suplimentare;

- Mediu de lucru plăcut și dinamic;

- Oportunități de dezvoltare profesională;

Dacă sunteți interesată să vă alăturați echipei noastre, vă rugăm sa sunati la numarul de telefon!

Vă mulțumim pentru interesul acordat și așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem!

Cleaning agent / Agent curățenie clădiri și mijloace de transport
Full-time
3,900 RON  -  4,000 RON (per month)
Vacancies
4