Full Job Description

Angajem operatorii magazin online cu sau fara experienta

Cerinte:

-experienta in gestionarea, si utilizarea unui magazin online

-creativitate, abilitati de argumentare si convingere, abilitati de comunicare si relationare; orientare catre client si atenie la detalii

-cunostinte avansate PC

Responsabilitati:

- contacteaza clientii

- proceseaza si pregateste comenzile pentru expediere

- adauga produsele pe site

- urmareste comenzile de la plasarea acestora, pana la livrarea catre clienti

- ofera suport telefonic sau prin e-mail clientilor magazinului online, informatii despre produse si modul lor de folosire, consultanta in alegerea produselor in acord cu nevoile clientilor

- analizeaza toate reclamatiile primite si gaseste impreuna cu clientul solutionarii pentru rezolvarea acestora;

actualizeaza periodic continut nou in magazin, cu scopul promovarii produselor: promotii si oferte de produse

- actualizeaza preturile si stocurile in baza de date a magazinului

Salariu motivant

Bonusurii in functie de performante

Computer Operator / Operator Calculator
Full-time
Vacancies
3