Full Job Description

Descrierea companiei
ARALEX și-a început activitatea în anul 1992 ca societate cu capital privat integral românesc, fiind una dintre cele mai vechi companii din Municipiul Pitești. În prezent suntem cel mai mare producător de sistem complet de acoperiș din Pitești, cu o capacitate de fabricație considerabilă, desfășurată pe 1.1 ha, locație ce cuprinde: spații de producție, spații de depozitare, birouri și mijloace tehnologice specifice.

Locație: str depozitelor, 40, Pitesti

Responsabilități post:
lucreaza in schimburi
respecta postul alocat
este responsabil de calitatea muncii sale
respecta programul de lucru

Beneficii post:
Salarizare "in acord", in functie de performanta
Tichete de masa
Bonusuri

Cerințe post:
Minim 10 clase;
Cazier curat;
Experiență relevantă în domeniul producției reprezintă un avantaj
Disponibilitate pentru munca in 2 schimburi și în picioare;
Seriozitate și dorința de muncă;
Atenție la detalii
Abilitatea de a lucra într-un mediu industrial, cu respectarea regulilor stricte de siguranță.

Unskilled worker for assembling parts / muncitor necalificat la asamblarea, montarea pieselor
Vacancies
2