Angajăm operatori produse zaharoase în fabrică de produse patiserie și cofetărie.

Candidatul ideal:

  •  atent la detalii;
  •  organizat;
  •  disponibil pentru lucru în ture (06-14 / 14-22)- 2 weekend-uri libere;

 Descrierea postului:

  •  te vei ocupa cu prepararea de creme, blaturi, aluaturi etc;
  •  asamblarea deserturilor (torturi, prajituri etc);
  •  ambalarea produselor;
  • respectă regulile de igiena și securitate la locul de muncă;
  •  alte cerințe conform domeniului de activitate;
  •  vei respecta sarcinile primite de la superiorii ierarhici;

Nu se cere experiență!

Ne dorim să creștem împreună, să te susținem în dezvoltarea personală și oferim un mediu de lucru plin de voie bună, ambiție, echilibru personal și profesional, deschidere și suport.

Descrierea companiei:

        Casa Antonie este o companie cu o vechime de peste 30 de ani pe piata si are ca obiect de activitate productia, vanzarea si distributia produselor proprii de cofetarie si patiserie. Produsele noastre se regasesc atat in magazine de specialitate dar si in marile lanturi de supermaket-uri din Bucuresti si din tara.

 Locatia se afla in sectorul 6, in apropierea statiei de metrou Crangasi (platforma Industriala Grantmetal).

Operator processing of poultry carcasses / Operator prelucrarea carcaselor de pasare
Full-time
3,300 RON (per month)
Vacancies
3