Firma VIP LN Construct e o firmă de construcții cu o vastă experiență în domeniu, specializați în proiecte rezidențiale și comerciale. Ne mândrim cu echipa noastră profesionistă și proiectele de înaltă calitate pe care le realizăm.

Cerințe:
- Experiență relevantă în montajul de rigips;
- Abilități de citire și interpretare a planurilor tehnice;
- Atenție la detalii și precizie în execuție;
- Capacitate de lucru în echipă;
- Disponibilitate pentru deplasări pe șantierele noastre din București și împrejurimi.

Responsabilități:
- Montajul plăcilor de rigips pe pereți și tavane;
- Realizarea structurilor metalice necesare pentru montajul rigipsului;
- Finisarea lucrărilor (șpăcluire, chituire, șlefuire);
- Respectarea normelor de siguranță și calitate impuse de firmă.

Beneficii:
- Salariu atractiv, negociabil în funcție de experiență și performanțe;
- Mediu de lucru dinamic și profesionist;
- Posibilități de dezvoltare profesională;
- Echipamente de lucru și unelte profesionale.

Dacă ești interesat să te alături echipei noastre, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău la adresa de email, sau să ne contactezi la numărul de telefon.

Te așteptăm în echipa noastră pentru a construi împreună proiecte de succes!

Gypsum / Rigipsar
Full-time
4,000 RON  -  6,000 RON (per month)
Vacancies
4