Full Job Description

Candidatul ideal

Rezistență la efort fizic și intelectual;

Capacitate de adaptare în diverse situații;

Capacitate de a comunica ușor cu clienții;

Seriozitate, atitudine pozitivă și dinamism;

Capacitatea de a-și organiza cu cât mai optim timpul;

Minim studii medii;

Permis de conducere categoria B minim 2 ani vechime;

Familiarizat cu documente fiscale;

 Experiență pe un post similar constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Incarca, transporta si distribuie marfa conform documentelor, ordinii de livrare si standardelor companiei;

Transporta marfa in cele mai bune conditii pentru a evita deteriorarea acesteia ( raspunde de integritatea marfii pe intreaga durata a transportului);

Descarcă marfa la client, conform documentelor;

Urmează procedurile stabilite în cazul ivirii unor probleme în procesul de distribuție;

Beneficii

Oportunitatea de a lucra într-o echipa tanara și dinamica;

Pachet salarial motivant;

Posibilităti reale de promovare;

Descrierea companiei

  Cu peste 10 ani experiență, compania noastra activează în vânzarea și distribuția legumelor și fructelor la nivel zonal având ca arie de acoperire județele Buzău, Brăila și Vrancea.

chauffeur
Vacancies
2