Full Job Description

Alpin Resort Hotel Poiana Brașov 4*, angajează personal curățenie:

Cerințe:

Experiența pe un post similar, în domeniul hotelier, reprezinta un avantaj.

Comunica eficient cu superiorii și cu ceilalți membri ai echipei.

O persoana comunicativă, calmă și proactivă.

Se adaptează volumului și vitezei de lucru.

Responsabilități:

Efectuează serviciul de curățenie în spațiile publice ale hotelului, în funcție de necesitate și de procedurile interne de lucru

Raporteaza Managerului/ Guvernantei activitatea departamentului.

Menține curățenia spațiilor publice aferente zonei de care este responsabil/a.

Beneficii:

Salariu atractiv în funcție de experiență.

Decontarea transportului (contravaloare abonament RATBV).

Posibilitatea unei colaborari de lunga durată.

Tichete de masă în valoare de 35 lei/ zi lucrătoare sau posibilitatea de cazare la proprietate cu cantină inclusă.

Prime de sărbători

21 de zile de concediu de odihnă pe an

Cleaner / Personal curățenie
Full-time
2,500 RON  -  2,850 RON (per month)
Vacancies
4