Full Job Description

Post Disponibil: Ajutor Bucătar

Locație: Bedis Turkish Restaurant & Aqua

Descrierea Postului:
Bedis Turkish Restaurant & Aqua este în căutarea unui ajutor de bucătar dedicat și muncitor pentru a se alătura echipei noastre culinare. Dacă ai pasiune pentru gătit și dorești să înveți și să te dezvolți într-un mediu profesional, te invităm să aplici pentru acest post.

Cerințe:
- Experiență anterioară în bucătărie constituie un avantaj.
- Abilități bune de organizare și atenție la detalii.
- Cunoașterea și respectarea normelor de igienă și siguranță alimentară.
- Capacitatea de a lucra eficient sub presiune.
- Atitudine pozitivă și spirit de echipă.

Responsabilități:
- Asistarea bucătarilor în pregătirea ingredientelor și preparatelor.
- Menținerea curățeniei și organizării în bucătărie.
- Respectarea rețetelor și standardelor restaurantului.
- Colaborarea cu echipa de bucătari pentru a asigura o experiență culinară de înaltă calitate pentru clienți.

Beneficii:
- Salariu competitiv și condiții de muncă atractive.
- Oportunitatea de a învăța și de a te dezvolta într-un mediu profesionist.
- Posibilități de avansare în carieră.

Pentru mai multe detalii și pentru a aplica, vă rugăm să apelați numărul de telefon.

Waiter helper / Ajutor ospătar
Vacancies
1