Full Job Description

Post Disponibil: Barman

Locație: Bedis Turkish Restaurant & Aqua, Bd. Metalurgiei 132, Sector 4, București. (incinta Cartierului Solar)

Descrierea Postului: Suntem în căutarea unui barman talentat și entuziast pentru a se alătura echipei noastre la Bedis Turkish Restaurant & Aqua. Dacă ești pasionat de mixologie și de oferirea unei experiențe deosebite clienților, te așteptăm în echipa noastră.

Cerințe:

- Experiență anterioară în domeniu constituie un avantaj.

- Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.

- Cunoașterea și respectarea normelor de igienă și siguranță.

- Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona eficient timpul.

- Atitudine pozitivă și orientare spre client.

Responsabilități:

- Prepararea și servirea băuturilor conform standardelor stabilite.

- Menținerea curățeniei și organizării la bar.

- Interacționarea cu clienții într-un mod profesional și prietenos.

- Gestionarea stocurilor și aprovizionarea barului.

Beneficii:

- Salariu competitiv și condiții de muncă atractive.

- Oportunitatea de a lucra într-un mediu plăcut și profesionist.

- Posibilități de dezvoltare și avansare în carieră.

Pentru mai multe detalii și pentru a aplica, vă rugăm să apelați numărul de telefon:

Bartender / Barman
Full-time
Vacancies
2