Full Job Description

Post Disponibil: Pizzer

Locație: Bedis Turkish Restaurant & Aqua, Bd. Metalurgiei 132, Sector 4, București.

Descrierea Postului:
Bedis Turkish Restaurant & Aqua este în căutarea unui pizzer talentat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ai experiență în prepararea pizzei și dorești să lucrezi într-un mediu dinamic și prietenos, te așteptăm în echipa noastră.

Cerințe:
- Experiență anterioară în prepararea pizzei.
- Abilități bune de organizare și atenție la detalii.
- Cunoașterea și respectarea normelor de igienă și siguranță alimentară.
- Capacitatea de a lucra eficient sub presiune.
- Atitudine pozitivă și spirit de echipă.

Responsabilități:
- Prepararea și coacerea pizzei conform rețetelor și standardelor restaurantului.
- Menținerea curățeniei și organizării în zona de lucru.
- Gestionarea ingredientelor și aprovizionarea la timp a stocurilor.
- Colaborarea cu echipa pentru a asigura o experiență culinară de înaltă calitate pentru clienți.

Beneficii:
- Salariu competitiv și condiții de muncă atractive.
- Oportunitatea de a lucra într-un mediu plăcut și profesionist.
- Posibilități de dezvoltare și avansare în carieră.

Pentru mai multe detalii și pentru a aplica, vă rugăm să apelați numărul de telefon:

chef
Vacancies
1