Full Job Description

Tâmplar mobilier comercial

Suntem în căutarea unui tâmplar mobilă pasionat și talentat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă aveți experiență în industria prelucrării lemnului și sunteți dornic să vă dezvoltați abilitățile într-un mediu dinamic, atunci această poziție ar putea fi potrivită pentru dvs.

Cerințe:
Experiență anterioară în prelucrarea lemnului și confecționarea mobilei
Abilități excelente de lucru manual și atenție la detalii
Capacitatea de a citi și interpreta planuri și schițe tehnice
Experiență în utilizarea diferitelor unelte și echipamente specifice tâmplăriei
Abilități de comunicare

Responsabilități:
Confecționarea mobilei comerciale conform specificațiilor și cerințelor clienților
Respectarea termenelor de livrare
Menținerea unui mediu de lucru sigur și curat în atelier

Beneficii:
transport asigurat in raza Timisoara
program in 2 schimburi
bonus de prezenta; bonus de productivitate si performanta
tichete de masa 35 ron zi lucrata
prime de sarbatori

Oferim un mediu de lucru stimulant, oportunități de dezvoltare profesională și recunoașterea eforturilor depuse. Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati!

Finishing Carpenter / Tâmplar
Vacancies
4