Full Job Description

societate angajează 4 posturi operatori jocuri,

 Activitatea se va desfăsura în Pitesti.str. republicii 39, parter arges tv , sala de jocuri , se afla situata in spatele orange shop central

Daca nu vi se raspunde la telefon , veniti direct in ,locatie

contract in prima luna durata determinata apoi se poate schimba pe nedeterminat , in cazuri deosebite se poate nedeterminat de la inceput .

nu se lucreaza fara contract nu sunati sa propuneti munca la negru - o tura este de 12h, fiecare tura este platit cu 218 ron brut conform legii; minim 165,34 ore pe luna . plus bonusuri de performanta se ajunge la 200-250 ron in mana pentru fiecare tura de 12 ore

se lucreaza doar pe baza de contori la inceput si sfarsit de tura cu semnatura

-o singura persoana pe tura!

nu este gestiune comuna nu avem decat locatii centrale, nu se poate loc de munca in cartiere marginase sau bascov nici la cerere procedura de angajare simplificata , venit in vizita vazut activitatea, adus documente ,

test de activitate si spor la munca .

Se admit cateva vizite pentru vazut activitatea daca este nevoie

.Atribuţii/Responsabilităţi/Obligaţii-

Deservirea rapida si calitativa a clientilor salii de jocuri.-

Comunicarea nemijlocita cu clientii (a-i saluta, a le zambi, a le acorda ajutor si a-i felicita pentru câstig).-

Din momentul intrarii clientului in incinta salii de joc, operatorul trebuie sa respecte urmatoarele obligatoriu :

a) Sa permita in incinta doar persoane peste 18 an

b)  Sa salute obligatoriu clientul ( Buna ziua, Bine ati venit! ).

c)  Se vizeze cu privirea si pozitia sa zona usei de intrare indiferent de afluxul de clienti din sala.

d)  Sa zambeasca si sa Intrebe Clientul ce doreste sa Consume de la Bar.

 e) Sa acorde asistenta la orice nelamurire sau intrebare din partea clientului.

f)  Sa acorde asistenta deplina si neconditionata clientului.

g)  Sa completeze corect si rapid pv-urilor fara a incomoda, intarzia si deranja clientul.

h)   Sa inmaneze clientului suma de bani conform completarii pv-urilor.

i)   Sa numere rapid si corect sumele de bani echivalente creditelor solicitate de client.

j)  Sa respecte cu strictete regula companiei referitoare la plata creditelor:

A: Comunica clientului cate credite urmeaza sa ii plateasca afisate pe ecranul de joc

B: Asteapta confirmarea clientului asupra creditelor care se afla pe ecranul de joc C: Anuleaza creditele si se asigura ca pe ecran apar zero credite . D: Numara suma de bani de la casierie. E:Ofera clientului suma de bani solicitata . F: Asteapta confirmarea clientul ca acesta si- a verificat suma de bani primital    G:Sa felicite clientul pentru castig.

  Supraveghetorul/casierul are obligatia sa:

k)Sa aduca la cunostinta managerului si a supraveghetorului turei urmatoare informatia despre tura incheiata .-

l) Sa dea raport la cererea managerului salii .-

m)Mentina curatenia la locul de munca, ori de cate ori situatia o cere.-

n)Transmita cheile supraveghetorului de schimb.-

o) Paraseasca sala numai dupa totalizarea schimbului de tura. Respectarea stricta a regulamentului de ordine interioara, a cerintelor managerului de sala si administratorului de sala.

p)Completarea corespunzatoare a formularelor interne

Detalii la telefon : 076 265 8442

Cashier / Casier
Full-time
3,300 RON  -  4,300 RON (per month)
Vacancies
1