Suntem în căutarea unor Consilieri Vânzări și Casieri entuziaști atât cu experiență cât și fără, pentru a se alătură restaurantului și cofetăriei nostre.

Dacă ești pasionat de lumea culinară și vrei sa te dezvolți într-un mediu dinamic, te așteptăm sa aplici!

Program de lucru 8h/zi în schimburi, include weekend-ul.

Experiență anterioară în vânzări sau în industria ospitalității este un avantaj, dar nu este obligatorie.

Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții.

Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a face față cererii ridicate în timpul perioadelor aglomerate.

Atitudine pozitivă și entuziasm pentru industria alimentară.

Beneficii:

Salariu atractiv, două mese pe zi, cafea/ceai, training pentru vânzări.

Oferim formare pentru cei fără experiență pentru începerea unei cariere în ospitalitate.

RESPONSABILITĂȚI:

Cunoașterea detaliată a meniului și a produselor pentru a oferi recomandări clienților.

Asigurarea și respectarea standardelor de igienă și curățenie a restaurantului.

Colaborarea și munca în echipă pentru servicii de calitate și experiențe excelente clienților nostrii.

Calități căutate:

Atitudine prietenoasa;

Abilități de comunicare;

Spirit de echipă;

Disponibilitatea de a învață și a se adapta rapid cerințelor restaurantului.

Oferim:

Două mese pe zi, o cafea/ceai, contract de muncă pe perioadă nedeterminată, posibilitate de creștere și salariu motivant!

Cashier / Casier
Full-time
2,800 RON  -  3,500 RON (per month)
Vacancies
2