Zuzi Vet Farmaxia (petmax.ro) angajeaza lucrator pentru depozit magazin online cu specific pet shop si farmacie veterinara, in sectorul 6.

Se accepta si program part time

Cerinte

-Simt al responsabilitatii, disciplina, seriozitate;

-Persoana constiincioasa si organizata;

-Experienta anterioara intr-o pozitie similara constituie un avantaj

-Rezistenta la efort fizic.

Responsabilitati

-Manipulant marfuri

-Sortarea si manipularea produselor in depozit, conform comenzilor primite;

- Pregatirea si ambalarea marfurilor;

-Descarcarea si incarcarea produselor.

- Repartizarea si ordonarea marfurilor in spatiile special alocate.

Beneficii

-Salariu motivant 3700 (format din 2400 net, 600 lei bonus de prezenta + 700 lei bonuri de masa (35 lei pe zi)

-Program de lucru luni-vineri 8-16:30

-Prima de Paste si de Craciun (700 lei pentru fiecare)

-Contract de munca pe perioada nedeterminata

unskilled worker / warehouse worker / muncitor necalificat / lucrator depozit
Full-time
3,700 RON  -  3,700 RON (per month)
Vacancies
1