Suntem în căutarea unui manipulant marfă / lucrător depozit dedicat și responsabil pentru a se alătura echipei noastre.

Suntem importatori si distribuitori de stofe, feronerie si accesorii pentru mobilă.

Ce căutăm:

Abilitatea de a lucra eficient și organizat.

Capacitatea de a ridica și manipula obiecte grele.

Atenție la detalii și abilități de gestionare a timpului.

Atitudine pozitivă și dorința de a învăța.

Responsabilități:

Recepționarea, manipularea și aranjarea mărfurilor în depozit.

Pregătirea comenzilor pentru livrare.

Menținerea ordinii și curățeniei în depozit.

Respectarea normelor de securitate și protecția muncii.

Verificarea produselor și ambalarea conform cerințelor;

Gestionarea eficienta a spatiului de lucru (manipulare si asezare marfa);

Predarea coletelor către curieri;

Beneficii:

Salariu atractiv cu bonuri incluse in contract;

Program de lucru de luni până vineri, între orele 9:00 17:00.

Mediu de lucru plăcut și echipă prietenoasă.

Posibilități de avansare și dezvoltare profesională.

Contract de munca pe perioada nedeterminata;

Prime de sarbatori!

unskilled worker / warehouse worker / muncitor necalificat / lucrator depozit
Full-time
3,200 RON  -  3,800 RON (per month)
Vacancies
2