Full Job Description

Bun venit!
Angajăm o persoană cu minim 2 ani experiență în coordonarea unei echipe (de cel puțin 7-10 persoane) într-un mediu industrial, o persoana care are cunoștințe de desen tehnic și cunoștințe de limba engleza (nivel mediu).

Tip post: full time, 2 schimburi (luni-vineri, 6.45-14.45, 14.30-22.30)
Durata contractului: permanent
Raportează către: Manager producție
Activitate companie: producție de echipamente de răcire industriale

Responsabilități:
- Prioritizarea producțiilor primite, în funcție de livrări urgențe
- Comunicarea defectelor sau deficiențele utilajelor echipamentelor și luarea deciziilor pentru a nu pune în pericol sănătatea sau integritatea operatorilor de utilaje
- Comunicarea consumabilelor pieselor de schimb necesare procesului tehnologic
- Verificarea respectării sistemului 5S
- Propuneri de optimizare a propriei activități și a activității echipei.

Ofertă:
- Contract perioadă nedeterminată
- Tichete de masă în valoare de 700 lei lună (35 Ron zi)
- Ore suplimentare plătite dublu (200%) iar în zilele de sărbători legale 300%
- Măriri salariale anuale, în funcție de performanță
- Prime de Paște și Crăciun 1300 lei per an
- Pachet servicii medicale
- Transport asigurat în Brașov (sau decontare transport înafara Brașovului).

Te așteptăm cu drag în echipa noastră!

Civil engineer/Foreman/Team leader / Inginer constructor/ Maistru/ Sef de echipa
Vacancies
1