Full Job Description

Responsabilități:
Interpretarea desenelor și a documentației tehnice pentru a determina procedurile corecte de lucru
Asamblarea, folosind o varietate de unelte manuale, electrice, pneumatice și hidraulice
Manipularea utilajelor și a echipamentelor folosind  poduri rulante sau alte sisteme de ridicare cu comanda de la sol
Alinierea structurilor asamblate folosind sisteme de ridicare, aparate si instrumente manuale de masura si control
Realizarea masuratorilor specifice folosind instrumente de măsurare de precizie cum ar fi micrometre, sublere și chei
Aplicarea procedurilor de lucru si a instructiunilor specifice operatiilor mecanice pe care le efectueaza in santier
Încărcarea și descărcarea materialelor, uneltelor și echipamentelor

Cerințe:
Experiență anterioară în domeniul mecanic constituie avantaj
Cunostințe  de mecanică
Abilitati excelente de rezolvare a problemelor și atenție la detalii
Capacitatea de a lucra eficient atat individual, cât și în echipă

Cunoscător desen tehnic

Se oferă:
Pachet salarial atractiv
Al 13-lea salariu concretizat in 3 prime
1 tichet masă zi lucrată
Decontare transport lunar
Asigurare de sanatate private
Relatii la telefon :
CV-urile se pot depune la:

Mechanical locksmith / Lăcătuș mecanic
Full-time
Vacancies
25