Full Job Description

Angajăm URGENT in Oradea CONTROLOR CALITATE

Responsabilități:

-Efectueaza verificarile produselor conform planului de control
-Urmăreşte şi răspunde pentru identificarea stadiului de verificare al produselor pe flux.
-Răspunde pentru identificarea adecvată a produselor.
-Întocmeşte fişele de neconformitate şi acţiune corectivă în cazul constatării unor abateri.
-Participă la analiza reclamaţiilor clienţilor.
-Verifică condiţiile de impachetare (cantitativ) ale produselor.

CERINȚE:

- Disponibilitate pentru lucru in 3 sau 4 schimburi

AVANTAJE:

Salariu motivant
Tichete de masă
Decontarea transportului
Majorări salariale bazate pe performanță
Conditii de lucru la standarde europene, într-o echipă tânără.
Posibilitati de dezvoltare si evolutie profesionala

CV-urile se pot depune la sediul firmei din Oradea, str. Petre Carp, nr. 18 (parcul industrial) sau prin e-mail:

Mai multe informații la telefon: 0740 309 631 sau 0359 088 212

unskilled worker / warehouse worker / muncitor necalificat / lucrator depozit
Vacancies
10