Full Job Description

Cerințe:

·       Absolvent învățământ minim obligatoriu;

·       Abilități de bază calcul matematic;

·       Control;

·       Atenție la detalii;

·       Îndemânare;

·       Responsabilitate;

·       Condiție fizică bună;

·       Viteză de lucru;

·       Rezistență la rutină;

·       Rezistență la efort prelungit;

·       Orientare către rezultate;

·       Orientare către calitate;

Atribuții:

·       Pregătirea mașinilor de șlefuit și asigurarea funcționării corecte a acestora,

·       Verificarea și pregătirea pieselor care urmează să fie șlefuite,

·       Setarea și ajustarea echipamentelor de șlefuit conform specificațiilor tehnice,

·       Șlefuirea pieselor,

·       Manipularea și depozitarea pieselor finite în spațiile special amenajate,

·       Organizarea pieselor pe paleți, pe categorii, conform instrucțiunilor de lucru,

·       Etichetarea paleților cu piese conform instrucțiunilor de lucru,

·       Completarea documentației specifice producției,

·       Respectarea cerințelor de calitate,

·       Asigurarea și menținerea curățeniei la locul de muncă.

Beneficii:

-       Pachet salarial motivant:

Salariu;

Tichete de masă în valoare de 30 lei/zi lucrată;

Bonus zi de naștere;

Prime de Paște și de Crăciun;

Cadou de 01 iunie pentru copiii minori ai angajaților;

Cadou de 08 martie pentru angajate;

Zile libere plătite pentru evenimente familiale deosebite sau alte situații;

Posibilitatea decontării cheltuielilor de transport la și de la locul de muncă.

-       Oportunități de dezvoltare profesională,

-       Un mediu de lucru profesionist și colaborativ într-o companie aflată în plină dezvoltare,

-       Oferim instruire la locul de muncă.

Locație post: Brașov, str. Panselelor, nr. 9 (incinta Parcului Industrial Roman)

Dacă sunteți o persoană motivată și doriți să faceți parte dintr-o echipă dinamică, vă încurajăm să aplicați pentru această poziție.

Dacă profilul dumneavoastră se potrivește rolului, vă vom contacta pentru a stabili următorii pași în procesul de recrutare. În caz contrar, CV-ul dumneavostră va fi introdus în baza noastră de date pentru a vă putea contacta de îndată ce vom identifica o oportunitate care să vi se potrivească.

Mult succes!

Cutter, grinder, stone polisher, marble / Taietor, slefuitor, lustruitor piatra, marmura
Full-time
Vacancies
2