Suntem în căutarea unui ajutor de cofetar pasionat și talentat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă iubești să lucrezi cu deserturi delicioase și să aduci zâmbete pe fețele oamenilor, atunci aceasta este o oportunitate perfectă pentru tine.

Responsabilitățile tale principale vor include:

Asistarea cofetarului în pregătirea și coacerea diferitelor produse de patiserie și cofetărie;

Decorarea și prezentarea atrăgătoare a produselor finite;

Curățarea și întreținerea echipamentelor și a zonei de lucru;

Urmărirea și respectarea standardelor de igienă și siguranță alimentară;

Colaborarea strânsă cu echipa pentru a asigura un flux de lucru eficient și o experiență plăcută pentru clienți.

Cerințe:

Experiență anterioară în domeniul cofetăriei sau patiseriei;

Cunoștințe solide despre diferitele tehnici de preparare a deserturilor;

Abilități bune de comunicare și spirit de echipă;

Atenție la detalii și capacitatea de a lucra într-un mediu rapid și dinamic;

Flexibilitate în program și disponibilitate pentru a lucra în weekend-uri și sărbători.

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra într-un mediu creativ și plin de pasiune;

Potențial de creștere și dezvoltare profesională într-o industrie în continuă expansiune;

Posibilitatea de a învăța de la profesioniști experimentați în domeniu;

Salariu incepand cu 2500 de lei;

Mediu de lucru prietenos și colaborativ.

Dacă ești o persoană dedicată, cu o pasiune pentru cofetărie și patiserie, te încurajăm să aplici pentru acest post. Alătură-te echipei noastre și ajută-ne să aducem bucurie și delicii în viața clienților noștri

Detalii la telefon : 0799225028

Cook helper / Ajutor de bucătar
Full-time
3,000 RON  -  4,500 RON (per month)
Vacancies
1