Full Job Description

Cerințe:
- Studii în domeniul tehnic
- Cunoașterea pachetului MS Office (Word, Excel)
- Experiență în coordonarea echipelor de producție
- Abilitati de organizare, planificare, coordonare si comunicare asertiva
- Persoana implicată, dinamică și perseverență, orientată spre rezultate și respectarea termenelor
- Capacitatea de a lua decizii și dorința de îmbunatațire continuă
- Disponibilitatea de a lucra în 3 schimburi

Responsabilități:
- Evaluarea și comunicarea capacității de producție
- Primirea și verificarea comenzilor în vederea realizării cantitative și calitative a planului de producție
- Organizarea echipelor și lansarea comenzilor în producție
- Supravegherea operațiunilor în cadrul schimbului pentru ca toate activitățile să decurgă conform standardelor stabilite
- Administrarea resurselor umane pentru asigurarea continuității producției
- Evaluarea și dezvoltarea cunoștințelor, capabilităților și comportamentelor membrilor echipei
- Monitorizarea performanțelor echipei și implementarea măsurilor corective pentru a atinge obiectivele operaționale
- Înregistrarea și raportarea indicatorilor de urmărire ai producției
- Asigurarea unei bune comunicări si colaborări dintre compartimente și Ateliere
- Asigurarea respectării regulilor de siguranță și a protocoalelor de lucru pentru a minimiza riscurile și a menține un mediu de lucru sigur

Oferim:
- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
- Tichete de masă în valoare de 30 ron zi lucratoare
- Stabilitatea locului de muncă
- Oportunități de dezvoltare profesională și personală

Baia Mare, str. Topazului Nr 4

Civil engineer/Foreman/Team leader / Inginer constructor/ Maistru/ Sef de echipa
Vacancies
2